تلفن: ۳۳۲۸۷۰۰۴ ۰۲۱ | مدیر فروش: ۰۹۱۲۱۷۹۱۴۸۹ | info@orako.ir | سایت چوبفروشان ، خ صنوبر یکم ، پ 2737
با ما در ارتباط باشید
  • نماشا
  • تماشا
  • آپارت
دیوارپوش mdf جدید

دیوارپوش mdf جدید قیمت بینظیر در سال ۹۹-۲۰۲۱

دیوارپوش mdf جدید

دیوارپوش mdf جدید با طراحی خاص و متنوع و با انواع رنگ ها، یکی از دیوارپوش های پرطرفدار و پرکاربرد است. دیوارپوش mdf امروزه در ساختمان ها و طراحی داخل ساختمان بیشتر از سایر دیوارپوش ها مورد استفاده قرار می گیرد زیبا و جذاب ارزان و با دوام بالا.

دیوارپوش mdf جدید از کیفیت بالایی برخوردار است و جنس آن از چوب ام دی اف میباشد که برای پوشش دیوار در سبک های مدرن استفاده می شود. دیوارپوش mdf در ضخامت های متفاوتی وجود دارد و با توجه به ضخامت آن، وزن آن نیز متغیر است، بنابراین توصیه می شود دیوارپوش mdf انتخابی دارای ضخامت کم باشد.

"<yoastmark

موارد استفاده از دیوارپوش mdf

  • دیوارپوش ام دی اف به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رفت و آمد روزمره دارد، در مکان های پر تردد استفاده می شود.
  • این دیوارپوش بر روی دیوارهای سیمانی، سطوح کاشی و سنگ ، همچنین سطوح ناهموار و حتی به عنوان سقف کاذب استفاده می شود."<yoastmarkدیوارپوش mdf جدید

مزایای دیوارپوش mdf جدید

  • دیوارپوش mdf در برابر ضربه و ساییدگی مقاومت بالایی دارد.
  • این دیوارپوش نسبت به سایر دیوارپوش ها دارای زیبایی و تنوع رنگ بیشتری می باشد.

"<yoastmark

معایب دیوارپوش mdf

دیوارپوش ام دی اف با تمام ویژگی های مثبت و خوبی که دارد، شامل یک ویژگی منفی نیز می باشد که می توان گفت این دیوارپوش در برابر رطوبت و آب مقاوم نمی باشد و بهتر است از آن در مکان های مرطوب استفاده نشود.

"<yoastmark

دیوارپوش ام دی اف MDF در محیط های اداری، تجاری و مسکونی استفاده می شوند. دیوارپوش MDF نسبتا وزن بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد و مقاومت بیشتر در برابر نور خورشید و گرما از خود نشان می دهد. فروش دیوارپوش ام دی اف فروش دیوار پوش ام دی اف برای مشتریانی که می خواهند دیوار پوش ام دی اف را در منزل ویا محیط های اداری و تجاری خود نصب نمایند مناسب می باشد. فروش دیوار پوش ام دی اف در قیمت های متعدد و مختلف بسته به نوع طرح و کیفیت و درجه کاری متغییر می باشد. به منظور نصب و خرید دیوار پوش ام دی اف می توانید با فروشگاه رونیا تماس گیرید. نصب دیوارپوش ام دی اف نصب دیوار پوش ام دی اف با داشتن دانش و تخصص در زمینه دیوار پوش ام دی اف می باشد که در فروشگاه رونیا به بهره گیری افراد متخصص بر اجرای دیوار پوش ام دی اف با کیفیت ضمانت می نماید تا نظر مشتریان خود را جذب نماید و نیز آرامش و خاطر مشتریان خود را آسوده نماید. دیوارپوش ام دی اف ارزان دیوار پوش ام دی اف ارزان برای مشتریانی که نمی خواهند هزینه بسیاری در خرید دیوار پوش ام دی اف و نصب دیوار پوش ام دی اف نمایند و می خواهند دیوار پوش ام دی اف ارزان را خریداری نمایند مناسب می باشد. در نظر گرفتن بودجه اولین گام در زمان خرید و انتخاب دیوار پوش ام دی اف می باشد.

قیمت دیوارپوش mdf

دیوارپوش ام دی اف همانطور که اشاره شد، دارای رنگ ها ، طرح ها و ضخامت های متفاوتی است. بنابراین با توجه به این تفاوت ها قیمت دیوارپوش ام دی اف در موارد مختلف ، متفاوت است. اُراکو تولیدکننده انواع دیوارپوش ، سقف کاذب ، پارکت ، کفپوش می باشد که مفتخر است با مشاوره و فروش با قیمت مناسب ، مشتریان خود را راضی نگه دارد.

برای اطلاع بیشتر از قیمت دیوارپوش mdf و مشاوره و سفارش آن با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

پاسخی بگذارید

دیدگاه

*