تلفن: ۷۰۰۴ ۳۳۲۸ ۰۲۱ | مدیر فروش: ۹۴ ۰۰۰ ۹۳ ۰۹۱۹ | info@orako.ir | سایت چوبفروشان ، خ صنوبر یکم ، پ 2737
با ما در ارتباط باشید
3485
3486
3487

آشپزخانه

آشپزخانه به نظر بسیاری مهم ترین قسمت خانه است زیرا خانه دارها بیشتر اوقات خود را در آن سپری می کنند و همین باعث می شود لحظات خاطره انگیزی در آن ایجاد شود. دیزاین آشپزخانه مدرن در این بین اهمیت بیشتری پیدا کرده و باید دقت بیشتری روی آن صورت بگیرد چرا که طراحی و دکوراسیون آشپزخانه مدرن در خانه های امروزی کاملا در دید بوده و به فضاهای اجتماعی خانه متصل هستند از طرفی آپارتمان های کنونی اکثر قریب به اتفاقشان از دکوراسیونی مدرن و امروزی بهره می برند.

یک آشپزخانه از آیتم های بسیار متفاوتی تشکیل می شود که باید در مواقع مورد نیاز به آنها دسترسی کامل داشته باشیم. برای مثال ، کابینت آشپزخانه باید طوری طراحی شود که این دسترسی را برای ما راحت تر کند. با این کار نه تنها آشپزخانه زیباتر بنظر خواهد رسید بلکه آنرا کار امد تر نیز می سازد چرا که می توانیم بدون نیاز به تلف کردن وقت و بهم ریختن لوازم ، سریعا وسیله مورد نظر را پیدا کنیم. طراحی یک آشپزخانه سازگار با محیط زیست در کنار کاهش مصرف انرژی و آب، هزینه کلی خانه را نیز کاهش داده و سبب میشود لحظات خاطره انگیزی در آن سپری شود.

در دیزاین آشپزخانه مدرن باید همه چیز را ابتدا براساس کارایی بررسی کنید. لوازم پرکاربردی مانند میز و صندلی در آشپزخانه باید هم از لحاظ ارگونومیک مناسب باشند و هم فضای کمی در آشپزخانه اشغال کنند. اگر از میز اپن یا جزیره بعنوان میز غذاخوری استفاده می کنید صندلی های پایه بلند مخصوص اپن با طراحی مدرن و در رنگ های متنوع، ایده جالبی برای جذاب کردن دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شوند.

اگر قصد طراحی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود را دارید می توانید از مشاوره متخصصین اراکو بهره مند شوید. گروه اراکو با داشتن سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

آدرس شرکت اراکو : تهران – خیابان شریعتی – مجتمع نور – واحد ۵

بهترین خدمات ما

دیوارپوش

گروه اراکو با تولید و عرضه انواع مختلف دیوارپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سقف کاذب

گروه اراکو با تولید و عرضه انواع مختلف سقف کاذب در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

کفپوش

گروه اراکو با تولید و عرضه انواع مختلف کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.