تلفن: ۷۰۰۴ ۳۳۲۸ ۰۲۱ | مدیر فروش: ۹۴ ۰۰۰ ۹۳ ۰۹۱۹ | info@orako.ir | سایت چوبفروشان ، خ صنوبر یکم ، پ 2737
با ما در ارتباط باشید
3480
3481
3482

ویلا

ویلا به ساختمان هایی با زیربنای زیاد در حدود یک یا دو طبقه گفته می شود که در اطراف آن ها فضای باز است و معمولاً سقف هایی شیب دار دارند‌. برای طراحی خوب یک ویلا باید دکوراسیون های داخلی و خارجی یک نمای واحد را بدهند.

برای طراحی یک ویلا فضای بیرون و چگونگی استفاده از آن حائز اهمیت است. زیرا فضای خارج ارتباط مستقیمی با دکوراسیون داخلی ویلا و طراحی دکوراسیون داخلی دارد.

در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا به علت گستردگی فضا دست طراح برای ایده های جدید باز است در عین حال طراحی دکوراسیون داخلی ویلا معمولاً به دلیل گنجاندن فضای آرامش بخش در کنار امکانات رفاهی بالا پرهزینه خواهد بود.

 طراحی دکوراسیون داخلی ویلا نیازمند خلاقیت و سلیقه طراح است. رنگ فضا، نحوه قرارگیری مبلمان، پنجره ها، نورگیری و… می توانند در ایده یک طراحی دکوراسیون داخلی زیبا موثر باشند.

طراحی داخلی ویلا مربوط به فضای داخل ویلا می شود. طراحی ویلا باید به گونه ای انجام شود که بین دکوراسیون داخلی و فضای باز خارج بهترین ارتباط برقرار شود

اگر قصد طراحی و تغییر دکوراسیون ویلا خود را دارید می توانید از مشاوره متخصصین اراکو بهره مند شوید. گروه اراکو با داشتن سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

آدرس شرکت اراکو : تهران – خیابان شریعتی – مجتمع نور – واحد ۵

بهترین خدمات ما

دیوارپوش

گروه اراکو با تولید و عرضه انواع مختلف دیوارپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سقف کاذب

گروه اراکو با تولید و عرضه انواع مختلف سقف کاذب در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

کفپوش

گروه اراکو با تولید و عرضه انواع مختلف کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.